Zjazd Nadzwyczajny Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP

2015-03-14-Zjazd-Nadzw-buton -w14214  marca 2015 r. w sali konferencyjnej Regionalnej Dyrekcji Lasów Pańswowych ul.Kazimierza Wielkiego 21 w Zielonej Górze odbędzie się ZJAZD NADZWYCZAJNY CHORĄGWI ZIEMI LUBUSKIEJ ZHP. Rozpoczęcie części roboczej Zjazdu o godz.9,00.Biuro Zjazdu czynne będzie już od godz.8,30. W związku z ograniczoną liczbą miejsc parkingowych przed budynkiem LASÓW polecamy bezpłatny parking przed Centrum Biznesu. Jak dojechać (z Komendy Choragwi)

Konsultacje przed Zjazdem Nadzwyczajnym Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP.

logo chzl artykulZapraszamy na konsultacje uchwał i wniosków wniesionych podczas zeszłorocznego listopadowego Zjazdu Chorągwi, a nad którymi obradował będzie Zjazd Nadzwyczajny Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP w dniu 14 marca 2015 roku. Projekty uchwał znajdziesz TUTAJ.
Spotkania odbędą się :
                        ♦  7.03.2015 roku o godz. 10:00, w Zielonej Górze
                            ul. Boh.Westerplatte 23, Centrum Biznesu - duża sala

♦ 7.03.2015 roku o godz. 15:00. w Gorzowie Wlkp.

ul. Wyszyńskiego 3, Komenda Hufca Gorzów Wlkp. ZHP

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Konsultacje przed Zjazdem Nadzwyczajnym

W sobotę odbyły się w Zielonej Górze konsultacje projektów uchwał  i Programu Rozwoju Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP. W spotkaniu wzięło udział kilkunastu instruktorów z północnej części województwa.  Praca była bardzo owocna,   zaproponowano kilka poprawek, pojawiły się ciekawe wnioski i argumenty do dalszej dyskusji. To, co wypracowano zostanie zaprezentowane na Nadzwyczajnym Zjeździe,   który już w najbliższą sobotę.  W imieniu organizatorów dziękuję za przybycie.

hm. Magda Bojanowska

201503-07-01-Konsultacje-Uchwal-przed Zjazdem-Nadzw 201503-07-02-Konsultacje-Uchwal-przed Zjazdem-Nadzw 201503-07-05-Konsultacje-Uchwal-przed Zjazdem-Nadzw

Uchwały Komendy Chorągwi w sprawie Zjazdu Nadzwyczajnego

8 stycznia 2015 roku Komenda Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP podjęła  dwie ważne uchwały:

Więcej informacji znajdziesz w Menu DOKUMENTY

2015-03-14-Zjazd-Nadzw-buton -w142