baner-jesien-08-zm-siedziby

Zbiórka Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich

logo-ChKSI-maleChorągwiana Komisja Stopni Instruktorskich zaprasza na swoją zbiórkę, która odbędzie się w czwartek, 13 grudnia 2018 o godzinie 18:00 w siedzibie Komendy Hufca Sulechów (Sulechów; al.Jana Pawła II 52)Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem ChKSI i dopilnowaniem terminów złożenia dokumentów.
ChKSI zajmie się próbami na stopnie, których termin realizacji został przekroczony zgodnie z SSI

Zbiórka Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich

logo-ChKSI-maleChorągwiana Komisja Stopni Instruktorskich zaprasza na swoją zbiórkę, która odbędzie się w czwartek, 22 listopada 2018 o godzinie 18:00 w Komendzie Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHPZainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem ChKSI i dopilnowaniem terminów złożenia dokumentów.

Zbiórka Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich

logo-ChKSI-maleChorągwiana Komisja Stopni Instruktorskich zaprasza na swoją zbiórkę, która odbędzie się w czwartek, 25 września o godzinie 18:00 w Komendzie Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHPZainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem ChKSI i dopilnowaniem terminów złożenia dokumentów.
ChKSI ponownie prosi o informację od probantów i/lub opiekunów na temat stopnia zaawansowania realizacji prób, których termin zamknięcia został przekroczony z końcem marca 2018 roku.

Zbiórka Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich

logo-ChKSI-maleChorągwiana Komisja Stopni Instruktorskich zaprasza na swoją zbiórkę, która odbędzie się w czwartek, 21 czerwca o godzinie 18:00 w Komendzie Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHPZainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem ChKSI i dopilnowaniem terminów złożenia dokumentów.
Jednocześnie prosimy o informację od probantów i/lub opiekunów na temat stopnia zaawansowania realizacji prób, których termin zamknięcia został przekroczony z końcem marca 2018 roku.

Komisji Stopni Instruktorskich

Warsztaty dla opiekunów prób, seminarium dla KSI za nami

2018-05-19 Warsztaty seminarium ChKSI -20180519 130443-01W sobotę 19 maja w Hufcu Strzelce Krajeńskie ZHP odbyło się szkolenie przeprowadzone przez Chorągwianą Komisję Stopni Instruktorskich skierowane do hufcowych KSI oraz opiekunów prób na stopnie instruktorskie. W spotkaniu wzięli udział członkowie z hufców Strzelce Krajeńskie, Gorzów Wielkopolski,  Nowa Sól i Żary. Dzięki pracy komendy w skladzie: hm. Przemysław Kubicki, hm. Maciej Rutkowski, phm. Edyta Pielużek oraz phm. Mariusz Groblica przybliżono uczestnikom wiedzę z zakresu pracy KSI oraz pełnienia roli opiekuna próby.
Owocne spotkanie przygotowało w sumie 9 osób do włączenia się w proces wychowywania kolejnych pokoleń instruktorskich, a członkom KSI lub potencjalnym kandydatom do tej funkcji uczestniczącym w szkoleniu, umożliwiło przyswojenie wszystkich przepisów i zasad wzmacniających oraz kontrolujących ten proces.
Serdecznie dziękujemy za owocnie spędzony czas na szkoleniu i życzymy samych sukcesów w służbie swoim podopiecznych.

Komenda warsztatów i seminarium.

Biuro czynne:

Zjazd Zwykly Chorągwi 2018-03