Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

zima-2018-02 

Baner szeroki-BO2018-03b

Super wolontariusz w Hufcu Babimojsko-Sulechowskim ZHP

Super-wolontairusz -Hufiec-Babimojsko-Sulechow-014 grudnia 2017 r., na zaproszenie Burmistrza Sulechowa, do sulechowskiego ratusza przybyli przedstawiciele Hufca Babimojsko – Sulechowskiego ZHP, organizacji pozarządowych i wolontariusze działający na terenie gminy. Spotkanie było formą podziękowania tym wszystkim, którzy działają społecznie dla dobra mieszkańców. Podczas uroczystości zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza po raz kolejny wręczone zostały nagrody przyznawane liderom trzeciego sektora. Miło nam poinformować, że tytuł "Super wolontariusza" nadany został druhnie Aleksandrze Wykręt, przybocznej 1 DH „Szare Szeregi”, członka 9 DSH "Bumerang" bardzo wszechstronnej wolontariuszce, udzielającej się m.in. w , PCK, Caritasie, a także podczas finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zbiórek żywności.Super-wolontairusz -Hufiec-Babimojsko-Sulechow-02 Ola pomaga również chorym pacjentom przebywającym na oddziale rehabilitacji w Sulechowie i chętnie uczestniczy we wszelkich akcjach, których celem jest niesienie pomocy potrzebującym. Druhnie Aleksandrze bardzo Gratulujemy a wszystkim wolontariuszom i działaczom społecznym z okazji ich święta życzymy zdrowia, szczęścia, satysfakcji z niesienia pomocy i spełnienia marzeń. Dziękujemy również za współpracę z sulechowskim samorządem, która pozwala na tworzenie coraz lepszych warunków do zwiększenia aktywności społecznej mieszkańców.  Źródło. www.sulechow.pl

Nadesłał: Hufiec Babimojsko-Sulechowski ZHP

Harcerski Start Hufca Babimojsko - Sulechowskiego ZHP

W ubiegły weekend, 16 września br. harcerze z hufca Babimojsko- Sulechowskiego rozpoczęli nowy rok harcerski grą miejską pt. „Harcerski Start”. Po wielu dniach przygotowań oraz spotkań organizacyjnych udało się stworzyć grę miejską we współpracy z różnymi służbami w ramach projektu „Różne mundury – wspólne ideały”. Gra była skierowana dla wszystkich zainteresowanych.

Czytaj więcej: Harcerski Start Hufca Babimojsko - Sulechowskiego ZHP

Uwaga gromady zuchowe ! Turniej "Zebra" tuż, tuż...

Turniej-Zebra-logo

   H Babimojsko-Sulechowski-logo27 maja 2017 r.
Komenda Hufca Babimojsko - Sulechowskiego ZHP
          wspólnie z funkcjonariuszami policji
                organizuje turniej „Zebra”

Turniej odbędzie się w hali sportowej przy Zespołe Szkół w Sulechowie ul. Piaskowa 52. Początek imprezy godz.10.30. W „Zebrze” mogą brać udział zuchy i uczniowie z klas I-III Szkół Podstawowych (zespoły 6 osobowe) lub wielokrotność z każdej szkoły lub drużyny.
Do 5 maja br. należy dostarczyć 
plakat o tematyce bezpiecznego poruszania się po drogach (każdy zespół).
Do 28 kwietnia br. należy dostarczyć: Kartę zgłoszenia z listą obecności.
Więcej informacji w załączeniu.

Zjazd Nadzwyczajny Hufca Babimojsko-Sulechowskiego

Zjazd N H-Bab-Sul-H-Kasperska-0552W dniu 11 marca 2017 odbył się Zjazd Nadzwyczajny Hufca Babimojsko-Sulechowskiego. Został on zwołany w celu wyboru nowego komendanta i Komendy Hufca. Zjazd podziękował dotychczasowemu komendantowi za wieloletnie pełnienie służby instruktorskiej druhnie hm. Halinie Kasperskiej.Zjazd N H-Bab-Sul-M-Michalak-w02-0692 Nowemu komendantowi i komendzie życzył udanej współpracy. Wybrani zostali:

Komendant Hufcaphm. Monika Michalak.
z-ca Komendanta ds. programowych – hm. Zbigniew Buśko
Skarbnik – phm. Krzysztof Kowalczyk

więcej 

Relację nadesłał autor zdjęć: phm. Krzysztof Jundziłł 

Zapraszamy gromady zuchowe na teleturniej "ZEBRA"

Turniej-Zebra-logo                           H Babimojsko-Sulechowski-logo19 marca 2016 r.
Komenda Hufca Babimojsko - Sulechowskiego ZHP
          wspólnie z funkcjonariuszami policji
                organizuje turniej „Zebra”

Turniej odbędzie się w hali sportowej przy Zespołe Szkół w Sulechowie ul. Piaskowa 52. Początek imprezy godz.10.30. W „Zebrze” mogą brać udział zuchy i uczniowie z klas I-III Szkół Podstawowych (zespoły 6 osobowe) lub wielokrotność z każdej szkoły lub drużyny.
Do 2 marca br. należy dostarczyć: 
Kartę zgłoszenia, plakat o tematyce bezpiecznego poruszania się po drogach (każdy zespół) i listę obecności. Więcej informacji w załączeniu.

Kontakt

68 325 30 79
godz. 9.00 - 15.00

lubuska@zhp.pl
biuro@lubuska.zhp.pl

bannery2-1procent-w1

gdansk 2018 kolor gniazdo-18 małe-01

baner-2018-w13a

Polecamy

expert it 2016-midi

Strony Hufcowe

baner-www-Kostrzyn-w1a

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

radio logo pelne czarne

Nasi partnerzy