Betlejemskie Światło Pokoju 2017

W dniach 15-17 grudnia Zakopane zamieni się w stolicę Betlejemskiego Światła Pokoju! To niezwykłe spotkanie będzie naszym wspólnym czasem oczekiwania i refleksji, możliwością do rozwoju duchowego, a także okazją do nawiązania nowych przyjaźni!
Nie może Was zabraknąć!

BSP2017 FB coverphoto-960x350

Zapraszamy wszystkich harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników i instruktorów ZHP na wspólne oczekiwanie przybycia Światła do Polski. W programie Zlotu: gra miejska, koncert oraz ogniobranie. Punktem kulminacyjnym będzie Msza Święta, podczas której otrzymamy z rąk słowackich skautów Betlejemskie Światło Pokoju.

Uroczysta msza święta odbędzie się w sobotę 16 grudnia o godzinie 23.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem.

Zarajestrować swój patrol możesz do 30 listopada 2017 do godz. 23:59 TUTAJ

Więcej informacji o BŚP znajdziesz TUTAJ

2015-03-14-Zjazd-Nadzw-buton -w142