2018-jesien-02a

odszedł na wieczną wartę

Szafrański BogdanCzSz IMG 1786w2

hm. Bogdan Szafrański

Wielki Przyjaciel Lubuskiego Harcerstwa. W swojej pracy zawodowej  zawsze pomagał harcerzom. Mieliśmy w osobie Bogdana oparcie w Kuratorium Oświaty, nieocenioną pomoc otrzymywaliśmy od Niego kiedy był mecenasem i dyrektorem Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Przytoku. Organizując zloty seniorów lubuskiego harcerstwa i Konferencje Harcmistrzowskie mogliśmy uczestniczyć w rozkwicie pałacu w Przytoku.
Od samego początku związany z Harcmistrzowskim  Kręgiem Instruktorskim "Czerwona Szpilka". Był duszą naszych zbiórek, w podziękowaniu za muzykę płynącą z Jego akordeonu, za wysoką kulturę osobistą, takt i szczery uśmiech zorganizowaliśmy Bogdanowi benefis. Następny będzie już po drugiej stronie

CZUWAJ DRUHU BOGDANIE!

hm. Leszek Kornosz
Przewodniczący HKI "Czerwona Szpilka"

*****

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godz. 12:00 w czwartek 5 lipca 2018 roku na Cmentarzu Komunalnym (starym) w Zielonej Górze przy ul.Wrocławskiej.

*****

Msza święta żałobna odprawiona zostanie w czwartek 5 lipca 2018 roku o godz.10:00 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Przytoku.

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01

Strony Hufcowe