Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

2018 Baner naglowek-WS-01 

 

Zbiórka Rady Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP dot. nowych składek

W dniu 18 marca 2017 w Sali Konferencyjnej w budynku Lasów Państwowych odbyła się zbiórka organizowana przez Radę Chorągwi i Komendę Chorągwi nt. wysokości składki harcerskiej. Przybyłych na zbiórkę powitał Wiceprzewodniczący Rady Chorągwi phm. Krzysztof Jundziłł. Ideę nowych składek przedstawiła hm. Ewa Antonowicz-Fechner. Skarbnik Chorągwi hm. Krzysztof Kowalski przedstawił pokrótce stan finansów i wprowadził obecnych do dyskusji na temat wysokości i podziału składki. W dyskusji poruszano wiele czynników, które mogą wystąpić podczas podnoszenia wysokości składek. Zebrane informacje pomogą Komendzie Chorągwi podjąć ostateczną decyzję. Już niedługo dowiemy się jakie składki będą obowiązywać jeszcze w tym roku. 

więcej

phm. Krzysztof Jundziłł
Wiceprzewodniczący Rady Chorągwi

 Podjęte na zbiórce Uchwały Rady Chorągwi znajdziesz TUTAJ 

Kontakt

68 325 30 79

godz. 9.00 - 15.00

biuro@lubuska.zhp.pl

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01

Polecamy

expert it 2016-midi

radio logo pelne czarne