Baner naglowek Dzika6 02

Przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju.

BSP2018 grafika hasloW poniedziałek 17 grudnia 2018 o godz. 17:00 w kościele Ewangelicko-Augsburskim w Zielonej Górze (mały kościół tuż przy pl. Bohaterów Westerplatte) odbędzie się uroczystość Przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju.

O godz. 17:00 rozpoczyna się nabożeństwo ekumeniczne z przedstawicielami różnych wyznań, podczas którego Betlejemskie Światło zostanie przekazane hufcowym reprezentacjom.

Po nabożeństwie zapraszamy wszystkich uczestników do sali konferencyjnej w Centrum Biznesu na chwilę wspólnego kolędowania, podzielenia się opłatkiem oraz złożenia sobie życzeń, a także na gorącą herbatę i pączka.

Gospodarzem wydarzenia jest Hufiec Zielona Góra ZHP, którego reprezentacja przywiozła z Pragi Betlejemskie Światło Pokoju do Zielonej Góry.

hm. Grzegorz Bazydło
Komendant Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP